Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.Akumulator - 11Ah - Techlife W1

Cena:
1 999,00 zł

Produkt niedostępny
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Ilość

Bateria - Techlife W1

Akumulator litowo-jonowy o pojeności 11Ah, dedykowany do przystawki elektrycznej Techlife W1. Akumulator służy do magazynowania energii elektrycznej, i przystosowany jest do oddawania jej w bezpieczny sposób. Czas pracy baterii jest zależny od dwóch czynników: pojemności oraz zużycia energii. Pojemność wyrażamy w Ah, i wartość ta ulega obniżeniu na skutek użytkowania baterii.

Tarcza do hulajnogi techlife x7

Najczęściej jednak szkodzimy baterii zupełnie nieświadome, źle ją użytkując, aby zapewnić optymalnie działanie i żywotność należy stosować się do poniższych zasad: - baterie typu litowo-jonowego powinny być ładowane często, i jak najszybciej po rozładowaniu. Jeśli wiemy, że nie będą użytkowane przez dłuższy, zaleca się rozładowanie do 40%. W takim stanie akumulator ma znacznie dłuższą żywotność. Akumulator który będzie przechowywany długotrwale w stanie całkowitego rozładowania, może ulec uszkodzeniu. - unikać pełnego rozładowania baterii - akumulator powinien być przechowywany w odpowiednich temperaturach (10-25 stopni). Przechowywanie w temperaturze poniżej 5 lub powyżej 30 stopni grozi trwałym uszkodzeniem ogniw. Wymiana baterii w modelu Techlife W1, jest niezwykle łatwa, i polega na przekręceniu kluczyka blokującego oraz odpięciu kabla.

Tarcza hulajnoga elektryczna