Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.Amortyzator tył - Techlife X7 Zobacz większe

Amortyzator tył - Techlife X7

Cena:
199,00 zł


Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Ilość

Amortyzator tył - Techlife X7

Oryginalny dedykowany sprężynowy amortyzator. W tego typu konstrukcji elementem tłumiącym jest sprężyna pracująca w goleniu, co powoduje powstawanie oporu ciernego. Amortyzator w ten sposób resoruje - ugina się, w momencie, gdy koło najedzie na nierówność, pozwalając gładko pokonać przeszkodę. Następną ważną funkcją jest tłumienie energii, pozwala wrócić mechanizmowi do stanu wyjściowego bez efektu podbijania kierownicy.

Tarcza do hulajnogi techlife x7

Funkcja ta, nazywana także tłumieniem powrotu, jest ważna nie tylko z powodu wpływu na stabilność jazdy, ale i ze względu na oddziaływanie na ciało, w tym na dłonie oraz ręce, na które przenoszone są drgania. Montaż zaleca się zlecić autoryzowanemu serwisowi, który dokona wymiany zgodnie z zaleceniem producenta, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkownikowi. Wysyłka zostanie zrealizowana po zaksięgowaniu środków na koncie.

Tarcza hulajnoga elektryczna