Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Części zamienne

Części do hulajnóg elektrycznych

Części do hulajnóg elektrycznych stanowią niezbędnik każdego fana przemieszczającego się właśnie tym środkiem transportu. Musimy zdawać sobie bowiem sprawę, że nawet najsolidniejsza, najtrwalsza i najbardziej dopracowana hulajnoga z czasem po prostu się zużywa. Kolejne pokonywane kilometry czy jazda po...

Części do hulajnóg elektrycznych

Części do hulajnóg elektrycznych stanowią niezbędnik każdego fana przemieszczającego się właśnie tym środkiem transportu. Musimy zdawać sobie bowiem sprawę, że nawet najsolidniejsza, najtrwalsza i najbardziej dopracowana hulajnoga z czasem po prostu się zużywa. Kolejne pokonywane kilometry czy jazda po wymagającym terenie. To wszystko wpływa na żywotność poszczególnych części do hulajnogi elektrycznej i powoduje, że co pewien czas należy pomyśleć o ich wymianie.

Jakie części zamienne do hulajnóg elektrycznych należy wymieniać i co ile?

Odpowiedź na tak postawione pytanie może być tylko jedna. Mianowicie, wszystko zależy od charakteru danej części oraz stylu samej jazdy. Naturalnie, najczęściej wymienianymi elementami są tak zwane części eksploatacyjne, które w swoim “DNA” mają wypisane, że po prostu muszą się zużyć. Do tej grupy zaliczamy przede wszystkim:

• Opony, dętki i amortyzatory – nieustanny kontakt z podłożem powoduje, że to właśnie te części zużywają się najczęściej. Ponadto, w wielu sytuacjach (np. podróży po nierównym i wymagającym terenie) istnieje ryzyko ich uszkodzenia.
• Części układu hamulcowego - podróż elektryczną hulajnogą to nie tylko jazda, ale również hamowanie. Aby poruszanie się tym pojazdem było bezpieczne, należy pamiętać o regularnym serwisie i wymianie: klocków, tarcz oraz linek hamulcowych.
• Baterie i akumulatory – jak sama nazwa wskazuje, elektryczne hulajnogi napędzane są prądem, co rodzi naturalną konieczność korzystania z akumulatorów i baterii, a w konsekwencji sprawia, że te elementy pojazdów po prostu się zużywają. Gdy bateria bądź akumulator zaczyna tracić swoją efektywność - warto rozważyć ich wymianę na nowe podzespoły.

Znacznie rzadziej zachodzi natomiast konieczność wymiany takich części do hulajnogi elektrycznej, jak: klamki hamulcowe, lampki, rączki, przyciski, błotniki, silniki, wyświetlacze oraz obejmy. Ich wymiana jest zazwyczaj spowodowana uszkodzeniami nie mającymi bezpośredniego powiązania ze zwykłą eksploatacją. Mowa tu przede wszystkim o niegroźnych kolizjach lub poważniejszych wypadkach.

Części do hulajnogi elektrycznej – dlaczego warto kupować je w TECHLIFE?

W naszym sklepie z częściami zamiennymi do elektrycznych hulajnóg TECHLIFE znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznej i komfortowej jazdy. Dysponujemy szerokim asortymentem podzespołów, dzięki którym sprawisz, że Twój pojazd będzie zawsze sprawny.

Poza światowej klasy częściami dostępnymi w zakupie online, otrzymasz także pewność ekspresowej przesyłki (nawet w 24h od zamówienia), bezpieczny system płatności oraz gwarancję na wszystkie podzespoły - aż na 24 miesiące.

Zapoznaj z dostępnymi częściami do pojazdów i hulajnóg elektrycznych od TECHLIFE. Zamów to, czego potrzebujesz i ciesz się niczym nieskrępowaną jazdą!

UWAGA: Nie znalazłeś poszukiwanej części zamiennej w naszej ofercie? Nie ma żadnego problemu — skontaktuj się z nami info@techlife.pl, a dołożymy wszelkich starań, żeby znaleźć dla Ciebie odpowiedni produkt. Zastrzegamy, że w przypadku ograniczonej możliwości dostępności części zamiennych w naszych magazynach i kolizji - w tym zakresie - interesów z naszymi dotychczasowymi Klientami, pierwszeństwo nabycia produktu przysługuje użytkownikom pojazdów marki Techlife. Aby skorzystać z pierwszeństwa, należy okazać skan dowodu zakupu produktu przy składaniu zamówienia. Prosimy o zrozumienie gdyż zarówno względy lojalności względem naszych, dotychczasowych Klientów jak i obowiązki wynikające z przepisów prawa obligują nas do przyjęcia wskazanych zasad sprzedaży.

Zwiń tekst

Więcej

Włączone filtry: - Wybierz pojazd elektryczny (kliknij kropkę obok nazwy produktu)
Pokazuje 1 - 172 z 172 elementów