Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.Kontroler - Techlife X6 Zobacz większe

Sterownik 48V 23A - Techlife X6

Cena:
399,00 zł


Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Ilość

Sterownik / kontroler - Techlife X6

Nowy kontroler do silników bez szczotkowych, kompatybilny z hulajnogą Techlife X6. Układ sterujący to serce hulajnogi. Moduł odpowiada za kontrole silników oraz hamowanie. Obudowa sterownika jest wykonana z trwałego stopu aluminium. Dodatkowo, zostały na niej wytłoczone rowki, które pomagają prawidłowo odprowadzać ciepło. Ma to na celu zapobiec przeciążeniu termicznemu. Przegrzanie i awaria może nastąpić w wyniku złego użytkowania, za takie uważa się na przykład: długotrwałą jazdę pod górkę, w skutek czego dojdzie do przeciążenia i usterki.

Tarcza do hulajnogi techlife x7
W przypadku konieczności wymiany, należy zgłosić się do autoryzowanego serwisu, który zapewni prawidłowe podłączenie wszystkich podzespołów do modułu sterującego. Kontroler wysyłamy po zaksięgowaniu środków na koncie, w specjalnie przygotowanym pudełku, aby zapewnić maksymalną ochronę podczas transportu.

Tarcza hulajnoga elektryczna

Napięcie: 48V

Napięcie odcięcia: 40V

Amperaż: 23A