Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.Uszczelniacz, simering - Techlife X7 Zobacz większe

Łożysko Kolumny Kierownicy - Techlife X7/X7s/X9

Cena:
39,00 zł

Produkty dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Ilość

Łożysko kolumny kierownicy - Techlife X7/X7S

Przedmiotem sprzedaży jest łożysko dedykowane do kolumny kierownicy Techlife X7/X7S. Element ten stanowi niezbędną części układu odpowiedzialnego za skręcanie kierownicą. Odgrywa również bardzo istotną rolę ze względu na to, że przenosi siły na cały mechanizm, równomiernie je rozkładając, co chroni obracającą się część przed uszkodzeniami, które mogłyby powstać przez bezpośrednio działające na nią siły. W kolumnie kierownicy zastosowane zostały łożyska kulkowe, ich konstrukcja opiera się na częściach kulkowych, które stanowią elementy toczne.

Tarcza do hulajnogi techlife x7

Kulki wykonane są z wysokiej jakości materiału i charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. Objawem świadczącym o konieczności wymiany łożysk, jest brak płynności oraz charakterystyczny opór przy skręcie kierownicy. Wymianę zaleca się powierzyć autoryzowanemu serwisowi.

Tarcza hulajnoga elektryczna