Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.Przycisk odblokowujący - Techlife W1 Zobacz większe

Przycisk odblokowujący - Techlife W1

Cena:
90,00 zł


Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Ilość

Przycisk blokujący/odblokowujący – Techlife W1

Dedykowany do napędu elektrycznego Techlife W1. Gdy uchwyty są przymocowane do wózka, a motylek jest odkręcony prawie do maksimum, wciskamy przycisk blokujący (kłódka otwarta) i odpychamy się, aż przystawka nie znajdzie się w wygodnym dla nas położeniu i nie usłyszymy charakterystycznych kliknięć. Po kliknięciu przystawka powinna być zablokowana i nie opadać, wtedy wkręcamy pomarańczowy motylek do oporu i możemy bezpiecznie włączyć przystawkę.

Tarcza do hulajnogi techlife x7
W celu odłączenia przystawki od naszego wózka upewnij się, że wyświetlacz jest wyłączony, następnie odkręcamy pomarańczowy motylek prawie do maksimum, odpychamy przystawkę od siebie i wciskamy przycisk odblokowujący (kłódka zamknięta), po czym opuszczamy się delikatnie, aż przystawka nie oprze się na stopce.

Tarcza hulajnoga elektryczna