Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.Tarcza hamulcowa - Techlife X9 Zobacz większe

Tarcza hamulcowa 160mm - Techlife X9/W1

Cena:
109,00 zł


Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Ilość

Tarcza hamulcowa - Techlife X9

Hamulce tarczowe to w tej chwili jedne z najpopularniejszych systemów, stosowanych w hulajnogach czy rowerach. Tarcze stanowią czynną część całego układu hamulcowego, i są na sztywno przymocowane do piasty, co oznacza, że obracają się razem z kołem, i stanowią powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych. Nasze tarcze, mają 160 mm średnicy i są specjalnie dostosowane do danego modelu, w tym przypadku X9, co powoduje, że każdy użytkownik może mieć pewność i czuć bezpieczeństwo podczas jazdy. Są wykonane z wysokiej jakość stali, co przekłada się na ich trwałość oraz skuteczność hamowania. Warto zadbać by mieć komplet w zapasie, abyśmy mogli w każdej chwili wymienić. Choć wytrzymałość tarcz jest bardzo duża, to nie da się jej jednoznacznie określić, bo jest to zależne od stylu i ilości jazdy.

Tarcza do hulajnogi techlife x7

Najczęściej jednak o wymianie będziemy musieli myśleć, z racji działania sił zewnętrznych i uszkodzeń mechanicznych. Montaż tarczy zaczynamy od odkręcenia i zdjęcia koła, następnie odkręcenia 6 trzymających ją śrub, zdjęcie zużytego elementu, założenie nowego i wykonanie reszty czynności w odwrotnej kolejności. Wysyłka odbywa się w specjalnie zabezpieczonych foliopakach lub kopertach, po wpłynięciu środków na konto, lub za pobraniem.

Tarcza hulajnoga elektryczna