Oferta & społeczność

W ofercie posiadamy szeroki wybór hulajnóg elektrycznych oraz pojazdów medycznych, dostosowanych do różnych grup wiekowych, oraz wymagań naszych klientów. Wszystkie produkty, które wprowadzamy do naszego portfolio są zgodne z obowiązującymi normami prawnymi. Jako firma chcemy tworzyć nowe trendy rynkowe, aktywnie bierzemy udział w imprezach branżowych, oraz staramy się docierać do nowych klientów. Tworzymy społeczności skupiające użytkowników hulajnóg elektrycznych oraz pojazdów medycznych, w których doradzamy i dbamy aby nasi klienci mieli pełny dostęp do wiedzy produktowej a także serwisowej.

Serwis & gwarancja

Naprawy gwarancyjne realizujemy w systemie door-to-door. Zwiększamy także grono naszych oficjalnych serwisów, które przeszły szkolenia dotyczące napraw gwarancyjnych jak i po gwarancyjnych. Zatrudniamy najlepszych specjalistów których pasja do elektromobilności jest widoczna na każdym kroku. Dzięki temu nasz serwis zyskał zaufanie tysięcy klientów marek takich jak Techlife, Vsett, Tibo, Airwhell oraz Medilife.

Dystrybucja

Jesteś zainteresowany dystrybucją naszych pojazdów? Zapraszamy do programu partnerskiego, z przyjemnością umówimy wizytę naszego przedstawiciela handlowego w Twoim sklepie.

Współpracujemy z największymi

Wyjątkowa jakość produktów została doceniona przez największe marki. Udoskonalona obsługa klienta oraz serwisu czyni współpracę perfekcyjną w każdym calu.

Tysiące godzin przy projektowaniu Marek

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie spędziliśmy tysiące godzin przy powstawaniu naszych marek, aby zagwarantować ich najwyższą jakość, mistrzowską technologię i piękny design. Jest to elita wśród najbardziej innowacyjnych produktów dostępnych na rynku.

Do góry
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij